Terug naar het FOK!fotoboek Bekijk de mannen in het FOK!fotoboek Bekijk de vrouwen in het FOK!fotoboek FAQ
userpicture
Abonnement FOK!free abonnement
Geregistreerd 23-10-2007
Laatste update 21-05-2008
Geslacht Man
Geboortedatum 05-05-1897
Relatie met SoL
Seksualiteit ja
Kleur ogen dat bepaalt het licht
Schoenmaat
Beroep werkloos
Studierichting geen
Woonplaats regio Z-Holland-Z
Favo forum Culinesse à gogo
Favo FOK!kers let's find out ;)
Favo subsite geen
Aantal forumposts 1.696 »
Aantal FP-reacties 5 »
Aantal views 135
Aantal reacties 7
Laatste voyeur(s) LeeHarveyOswald
Inlognaam
Cybje
Anonieme_Fokker
Anonieme_Fokker
pm
I've got a jar of di-irt!
webicon

http://www.1boek.nl/
FiPo!!!
It's pure evil to make a Captain walk the plank of his own ship, twice in one lifetime.
No good can come of it.
 
Less than zero

quote:
Op 21-05-2008 00:21 schreef cul_non_kul
jouw pic van die golf (japanse schildering) zo mooi ... ik gebruik het vaak als mijn msn pic, kom je niet veul tegen
Thanks Die hele collectie 36 Views of Mount Fuji van Hokusai is te gek, maar deze steekt er voor mij bovenuit. Ik had 'm een tijdje als user icon. Ik had 'm ook mega groot aan de muur, tot de kat van m'n huisgenoot 'm vernielde toen ik 'm even op de grond had liggen.

Ik heb gelukkig nog wel dit voor mij rustgevende en erg mooie schilderij in soortgelijke stijl van Utagawa Hiroshige aan de muur:
http://artfiles.art.com/i(...)Print-C10281653.jpeg

Heb jij nog aanraders in deze stijl?
 
Less than zero

quote:
Op 23-05-2008 18:34 schreef cul_non_kul
't Is een beetje lastig om aan oudere Japanse stijl te komen, ik kwam niet verder dan wat art-pics door te zoeken op japanese (feudal) art en japanse geschiedenis.
Het net is er niet mee bezaaid, maar ik zal even op mijn oude pc speuren wat ik daar nog heb
HIER is iig wel de hele 36 Views Of Mt Fuji serie in redelijk grote plaatjes online te zien
 
Less than zero

quote:
Op 31-05-2008 00:32 schreef cul_non_kul
wat is het portugees wat je schrijft? je afkomst?
Erg leuk dat ik iemand ontmoet die die specifieke Japanse kunst kent en waardeert overigens.
Heb een tijdje in Lissabon gewoond en ik vind het een erg mooie taal. De tekst in m'n fobo komt van een oud Braziliaans nummer van Nilton Nascimento en Lô Borges, ik vond er nog wel een live opname van op youtube, maar de album versie is mooier!

Ja, ik kom eigenlijk ook nooit mensen tegen die er mee bekend zijn, maar vaak vinden mensen het wel mooi.
 
Less than zero

quote:
Op 25-06-2008 20:58 schreef cul_non_kul
BTW .... erg tof die site die je me stuurde, ook al is mijn Portugees niet al te best
de kunstwerken zijn
Damn, was helemaal vergeten te reageren op je pm! Ik heb geprobeerd dat nummer te vertalen, maar het is een beetje poëtische tekst die in de letterlijke vertaling nogal achterlijk klonk Blij dat 't in de smaak valt iig! Als je meer Braziliaanse muziek wil kan je me altijd op msn toevoegen, stuur ik je wel wat op! Fado ben ik zelf bepaald geen fan van, dus daar kan ik je niet echt mee helpen

Lachen dat je ook gewerkt hebt in Portugal, het noordelijke deel van het land heb ik nooit bezocht. Om eerlijk te zijn ben ik alleen iets buiten Lissabon de provincie in gegaan Maarja, in Lissabon is natuurlijk meer dan genoeg te doen. Ik wou dat ik er nu nog woonde!
 
C'est magnifique.
webicon

quote:
Op 22-08-2008 02:56 schreef cul_non_kul
Gave foto van je kat
Niemand gelooft meer dat ie best lief is
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
 
C'est magnifique.
webicon

Hey! Ben jij niet de dude van miss bagger
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.